Тарас Чекурда: «Екологічні меблі без пластику вже давно стали трендом»

16.03.2021

Глобальне потепління, різні катаклізми змушують нас переосмислити свій погляд на багато речей. Зокрема це штовхає на думку відмовитися від пластику, який несе в собі величезну загрозу, і використовувати для виробництва тільки натуральні матеріали.
Це здається нереальним, але меблева промисловість доводить зворотне. Використання тільки натуральних матеріалів робить меблі безпечної, довговічною і стильною. На своєму прикладі Тарас Чекурда готовий поділитися, що це реально і що продукція дійсно користується попитом.

Екологічні меблі – турбота про навколишнє середовище

Цей тренд сучасне суспільство підтримує вже давно. Все більше підприємців намагаються його дотримуватися.
Так в 2020 у Львівській області запустилось виробництво, яке для виготовлення меблів використовує сировину після вторинної переробки. Тут немає небезпечних речовин або неякісних матеріалів. Тільки дерево, метал або скло. А ще лаки і клей, які не містять небезпечних речовин.
Так команда “VMV Holding” і Тарас Чекурда хочуть показати споживачам новий погляд на меблі, яка стала трендом останніх років і не збирається здавати позиції.

Чим такі меблі відрізняється від решти продукції?

Екологічні предмети інтер’єру стали трендом по всьому світу і вже нікого не здивуєш такими пропозиціями. Ось тільки “VMV Holding” вдалося показати новий погляд на це.

  • Безпека і турбота про екологію. Для виробництва використовують сировину після вторинної переробки. Не кожна компанія на таке піде.
  • Використання якісних матеріалів. Якісне дерево, хороший метал, надійна оббивка – все це дасть можливість тривалий час користуватися диваном або столом.

Як говорить Тарас Чекурда: «За рахунок такого креативного підходу можна забезпечити експорт гарної продукції і значно розширити меблевий ринок України».
При цьому всім варто відзначити той факт, що незважаючи на використання тільки натуральних матеріалів і якісної фурнітури вартість меблів залишається цілком лояльною. Адже потрібно враховувати купівельну спроможність споживача. Тільки в такому випадку можна досягти успіху.

Новий погляд на сучасний тренд

Екологічні меблі придбали популярність не так давно і цей напрям потрібно успішно розвивати. Важливо впроваджувати нові вектори для створення продукції, працювати над дизайном.
Таке можна досягти тільки за успішною командою. Компанія “VMV Holding” максимально надихається цим підходом і створює воістину унікальні пропозиції для віталень, дитячих або їдалень.
Сучасний бізнес вимагає постійного розвитку та пошуку нових ідей. Тільки так можна добитися успіху і процвітання. А ще важливо пам’ятати про майбутні покоління і їх хорошого життя.
Своїми діями Тарас Чекурда і “VMV Holding” доводять, що це реально. Цей приклад може стати прекрасним поштовхом для розвитку інших компаній в Україні.