Тарас Чекурда: «Бережливе виробництво – основа для компанії ВМВ Холдинг»

В умовах інтенсивного зростання конкуренції серед виробників корпусних меблів як в Україні, так і за її межами, компанія ВМВ Холдинг є виробником і експортером корпусних меблів в Україні. Вона знаходиться в постійному пошуку нових рішень, які допоможуть підприємству працювати ефективніше і зміцнити свої позиції на ринку.

Читати

Тарас Петрович Чекурда: «Дельфінотерапія як спосіб соціальної адаптації дітей»

Дельфінотерапія - популярний напрям нетрадиційного лікування захворювань нервової системи у дітей. Її цілющий ефект вразив багатьох фахівців і лікарів. У цій статті ми розповімо, чи працює дельфінотерапія як метод медико-психологічної реабілітації та соціальної адаптації дітей, у яких є порушення в розвитку.

Читати

Тарас Чекурда: «У «бій» ідуть дельфіни. Або як вони допомагають військовим»

Протягом шести років жорна війни Донбасу пройшли більше як півмільйона українців. Кожен третій учасник отримав посттравматичний стресовий розлад, але до спеціалістів вони не поспішають звертатися. Деякі навіть і не підозрюють про наявність даного розладу, а хтось навідріз відмовляється йти до психолога. Та й військових спеціалістів цього профілю в країні дуже бракує. Тож у «бій»  пішли дельфіни.

Читати

Тарас Чекурда: «Відпочинок в аквапарку «Острів скарбів» – ідеальне місце для всієї родини»

Карантинні обмеження по всьому світу змінили плани українців. Тепер вони стали подорожувати більше по своїй країні. Ці дані підтверджують експерти та туристичні оператори, і навіть компанії мобільного зв'язку. У такій складній ситуації українці масово віддають перевагу місцевим курортам. Одним з таких можна назвати Кирилівку.

Читати

Державне підприємство “Управління відомчої воєнізованої охорони” (ДП “ВОХОР”)

До відомчої воєнізованої охорони належить спеціалізоване охоронне підприємство – державне підприємство “Управління відомчої воєнізованої охорони”.

Читати